Įtempiamos lubos atsiliepimai | Atsiliepimai

Esu kūrybinga asmenybė ir mano įtempiamos lubos turi būti tokios, kokias aš noriu, o ne kažką panašaus kurias siūlė daugelis įmonių. Jau buvau nusivylusi, kad nerandu tokios kūrybingos įmonės, kuri gali ne tik atsakingai ir profesionaliai atlikti darbus, bet ir kad savo smegenyse turėtu ir įsivaizduojamos fantazijos. Nepatikėjau kai įmonės “Kitokios lubos” vadovas Aleksandr Petruk išklausęs ko noriu, tepasakė tik du žodžius ,,gerai padarysim,, ir išėjo. Maniau kad tik aš tesugebu šokiruoti. Po savaitės turėjau įtempiamas lubas ne tik tokias kokias norėjau, bet ir su kažkokia paslėpta vaizdo fone su šviesų žaismu prasmės paslaptimi.
— Aurelija


Esame labai dėkingi įmonei ,,Kitokios lubos,,. Atvažiavo į namus, išmatavo, sutarėm, atsiuntė sąmatą, viskas tiko, todėl padarėme užsisakymą. Nors tai buvo nedidelis užsakymas voniai, aptartu laiku ir idealiai atliko darbus, po kurio užsakėme ir kitiems kambariams įtempiamas lubas
Viktorija

Per trumpą laiką turime puikų ir labai kokybiška rezultatą. Norėjome nestandartinių sudėtingų konstrukcinių su apšvietimu ir spauda įtempiamas lubas. Privalau pabrėžti, kad ,,Kitokios Lubos,, vieninteliai sutiko įgyvendinti mūsų šeimos fantazijas. Rezultatas viršijo lūkesčius, mūsų įtempiamos lubos šeimoje tapo pagrindiniu diskusijos objektu. Dėkui už kokybiška darbą.
— Jonas

Esu patenkinta “Kitokios lubos” kokybišku darbu. Pagal sutartyje nurodyta terminą atvyko ir sumontavo aptartas įtempiamas lubas. Po darbų atlikimo, darbuotojai išsiurbė patalpas, susirinko ir išnešė šiukšles. Kambarys liko švaresnis ir žinoma su tokiomis įtempiamomis lubomis, žymiai gražesnis.
— Alma